Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 637

PIĄTEK – 17.01.2020

zajęcia za ks. P. Przydrożnego
1. 6b – przychodzi na 835
2. 7a – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
3. 6c – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
5. 6d – p. A. Kaczmarek (zajęcia w świetlicy)

zajęcia za p. I. Łapka
2. 1LAP – p. R. Ryś (j. angielski)
3. i 4. 2LO – p. K. Szymanowska (j. polski)
6. 2LO – p. K. Szymanowska (zaj. z wych.)
7. i 8. 2LO j. pol_r – p. K. Szymanowska (j. polski)

zajęcia za p. K. Huchrak
1. 1AG/1BG rew. – p. A. Barteczka (cała grupa)
2. 1AG/1BG zdw. – zajęcia odwołane
3. 1AG – p. A. Kaczmarek (matematyka)
4. 1BG – p. K. Zelek (edb z lekcji 11)
5. 1AP – p. A. Barteczka (zajęcia opiekuńcze)
6. 1BP – p. W. Dróżniewicz (zajęcia biblioteczne)

zajęcia za p. B. Wiśniewską
1. kl.7/8/1AG/1BG/1LAG zaj. rozw. kompetencje em.–społ. – zajęcia odwołane
6. 3c zkk – zajęcia odwołane
7. 3a zkk – zajęcia odwołane

zajęcia za p. K. Banaszczak
2. 1BP – p. K. Zelek (edb z lekcji 1; klasa przychodzi na 835)
3. 8a – p. D. Kempa (j. polski)
4. 1BP – p. T. Kapała (wych. fiz. – cała klasa; z lekcji 8)
5. 7a – p. K. Wolny (j. niemiecki)
6. 8c – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
7. 7b – p. A. Waloszek (j. niemiecki – cała klasa)
9. 1AP – do domu

zajęcia za p. M. Olszak
6. 7b – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
7. 8a – do domu

•klasa 5c gr. dziewcząt – na lekcji 3 p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
•klasa 7b gr. chłopców – na lekcji 4 p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
•klasa 4a gr. dziewcząt – na lekcji 5 do domu lub zajęcia w świetlicy pod opieką p. M. Grobelnej
•klasa 5z gr. dziewcząt – na lekcji 6 do domu lub zajęcia w świetlicy pod opieką p. M. Grobelnej
•klasa 1BG – na lekcji 3 p. K. Maciejak (zajęcia opiekuńcze)
•kl. 1AG – na lekcji 4 p. A. Ratajczak (wych. fiz. – cała klasa)
•kl. 1AP – na lekcji 6 p. J. Krenz (wych. fiz. – cała klasa; z lekcji 8)
•kl. 1AP – na lekcji 8 p. K. Zelek (edb z lekcji 10)
•klasa 1AG/1BG – na lekcji 8 p. J. Kasprzak i p. K. Zbaraż (wych. fiz. – całe klasy).
•dyżur za p. B. Wiśniewską po lekcji 1 pełni p. A. Barteczka (budynek G),
•dyżur za p. K. Huchrak po lekcji 1 pełni p. B. Gubańska (budynek G),
•dyżur za p. K. Huchrak po lekcji 2 pełni p. M. Ciesielska (budynek G),
•dyżur za p. M. Olszak po lekcji 6 pełni p. K. Szymanowska (budynek G),
•dyżur za p. K. Banaszczak po lekcji 5 pełni p. J. Kasprzak (budynek H: HJ+HS).

Cofnij