Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 767

WTOREK – 17.12.2019

zajęcia za ks. P. Przydrożny
1. 6d – p. A. Furmankiewicz (religia)
2. 6a – p. R. Szkaradek (religia)

zajęcia za p. I. Łapka
6. 1LAP – p. B. Malcherek (WOS z lekcji 10)
7. 7b – p. M. Ciesielska (j. angielski – cała klasa)
8. 8b rew. – zajęcia odwołane

zajęcia za p. K. Wolny
2. 2AZ gr. j. niem. – p. A. Waloszek (j. niemiecki)
3. 1LAP/1LBP gr. j. niem. – p. A. Waloszek (j. niemiecki – dwie grupy)
4. 1LAG/1LBG gr. j. niem. – p. K. Banaszczak (j. niemiecki – dwie grupy)
5. 1LAP/1LBP gr. j. niem. – p. A. Waloszek (j. niemiecki – dwie grupy)
6. 2LO – p. A. Waloszek (j. niemiecki – dwie grupy)
7. 3LO – p. T. Pertek (j. angielski – dwie grupy)
8. 1LAG/1LBG gr. j. niem. – p. K. Banaszczak (j. niemiecki – dwie grupy)

zajęcia za p. E. Kusztelak
2. 5c – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)


zajęcia za p. A. Piotrowiaka
1. i 2. 2LO – p. R. Ryś (r_ j. angielski – dwie grupy)

zajęcia za p. M. Burzyńską
od 700 do 1125 – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
od 1125 do 1220 – p. A. Kaczmarek (zajęcia w świetlicy)
od 1220 do 1340 – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
od 1340 do 1600 – p. K. Zbaraż (zajęcia w świetlicy)

•klasy 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 3a i 3c – na lekcjach 2, 3 i 4 wycieczka szkolna pod opieką p. E. Mikołajczak, p. E. Kusztelak, p. D. Malcherek, p. A. Jagły, p. A. Ptak, p. B. Rosik, p. D. Skrzypczak-Zelek, p. A. Walkowiak-Stefan i p. J. Ka-sprzak.
•dyżur za p. P. Przydrożnego po lekcji 1 pełni p. A. Furmankiewicz (budynek P),
•dyżur za p. D. Malcherek po lekcji 2 pełni p. A. Furmankiewicz (budynek P),
•dyżur za p. B. Rosik po lekcji 2 pełni p. D. Kasprzak (budynek P),
•dyżur za p. D. Malcherek po lekcji 3 pełni p. Anna Kaczmarek (budynek P),
•dyżur za p. D. Skrzypczak-Zelek po lekcji 3 pełni p. A. Lisek (budynek P),
•dyżur za p. A. Walkowiak po lekcji 4 pełni p. Arkadiusz Kaczmarek (budynek P),
•dyżur za p. K. Wolny po lekcji 4 pełni p. A. Waloszek (budynek G),
•dyżur za p. K. Wolny po lekcji 5 pełni p. R. Ratajczyk (budynek G),
•dyżur za p. K. Wolny po lekcji 6 pełni p. T. Pertek (budynek G).

Cofnij