Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 935

PIĄTEK – 13.12.2019

zajęcia za p. I. Łapka
2. 1LAP – p. B. Wiśniewska (doradztwo zawodowe)
3. i 4. 2LO – p. K. Szymanowska (j. polski)
6. 2LO – p. K. Szymanowska (zaj. z wych.)
7. i 8. 2LO j. pol_r – p. K. Szymanowska (j. polski)

zajęcia za ks. P. Przydrożnego
1. 6b – przychodzi na 835
2. 7a – p. A. Bielerzewska (j. angielski z lekcji 6)
3. 6c – p. K. Maciejak (zaj. roz. uzd. z lekcji 6 – cała klasa)
5. 6d – p. A. Teodorczyk (biologia.)

zajęcia za p. A. Iżykowską
1. 3LO – przychodzi na 835
2. 1AG WDŻR – zajęcia odwołane
3. 5c – p. D. Kempa (j. polski z lekcji 6)
4. 7b – p. K. Huchrak (matematyka)
5. 4a – p. A. Barteczka (biologia.)
6. 5z – p. T. Kapała (wych. fiz. – cała klasa)

zajęcia za p. K. Zbaraż
1. i 2. 5z– p. A. Pietrula (wych fiz. – cała klasa)
1. 5c – przychodzi na 835
1. 5d – przychodzi na 835
2. 5c – p. D. Kempa (j. polski)
2. 5d – p. R. Ryś (j. angielski )
3. 4a – p. B. Gubańska (zajęcia biblioteczne)

4. 6a - p. K. Brzeskwiniewicz (fizyka)

5. 6a - p. G. Konopka-Dworniczak (matematyka)
4. 6b – p. A. Barteczka (biologia.)
5. 6b – p. T. Kapała (wych. fiz. – cała klasa)
6. 3c rew. – zajęcia odwołane
7. i 8. 1BG/1AP/1BP – p. J. Kasprzak, p. T. Kapała i p. J. Krenz (wych. fiz. – całe klasy)
7. i 8. 1AG – warsztaty w sali 35

zajęcia za p. A. Ratajczak
1. i 2. 5z– p. A. Pietrula (wych fiz. – cała klasa)
1. 5c – przychodzi na 835
1. 5d – przychodzi na 835

2. 5c – p. D. Kempa (j. polski)
2. 5d – p. R. Ryś (j. angielski)
3. 1BP – p. B. Wiśniewska (doradztwo zawodowe)
5. i 6. 1LAP – p. J. Kasprzak (wych fiz. – całe klasy)
5. i 6. 1LBP – warsztaty w sali 35
7. i 8. 1BG/1AP/1BP – p. J. Kasprzak, p. T. Kapała i p. J. Krenz (wych. fiz. – całe klasy)
7. i 8. 1AG – warsztaty w sali 35

zajęcia za p. A. Furmankiewicz
2. 2a – p. D. Malcherek (edukacja wczesnoszkolna)
3. 3b – p. R. Szkaradek (religia)
4. 2b – p. A. Kaczmarek (zajęcia w świetlicy)
5. 1b – p. A. Kaczmarek (zajęcia w świetlicy)
6. 1c – do domu lub zajęcia w świetlicy

zajęcia za p. A. Ptak
2. 1a – p. B. Rosik (edukacja wczesnoszkolna)
3. 1a – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
4. 1a – p. D. Skrzypczak-Zelek (wych. fiz.)
5. 1a – p. M. Kędzia (edukacja wczesnoszkolna)
6. 1a – do domu lub zajęcia w świetlicy

zajęcia za p. A. Kaczmarek
1. 1LBG – przychodzi na 835
2. 6a – p. K. Banaszczak (zajęcia opiekuńcze)
4. 5z – p. K. Zelek (informatyka)
5. 5d – p. D. Kempa (j. polski)

zajęcia za p. M. Burzyńską
od 700 do 1010 – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
od 1010 do 1210 – p. A. Kaczmarek (zajęcia w świetlicy)
od 1210 do 1600 – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)

zajęcia za p. J. Krenz
4. 6a – p. K. Brzeskwiniewicz (informatyka – cała klasa)
5. 6a – p. G. Konopka-Dworniczak (matematyka)

•kl. 5a rew. – na lekcji 7 zajęcia odwołane
•kl. 1AG – na lekcji 4 p. B. Wiśniewska (doradztwo zawodowe)
•kl. 1AP – na lekcji 6 p. B. Gubańska (zajęcia biblioteczne)
•kl. 5c – po lekcji 5 do domu lub zajęcia w świetlicy
•kl. 6c – po lekcji 5 do domu lub zajęcia w świetlicy
•kl. 7a – na lekcji 6 p. K. Maciejak (muzyka z lekcji 7)
•klasa 1BP – na lekcji 1 i 2 warsztaty w sali 35,
•klasa 1BG – na lekcji 3 i 4 warsztaty w sali 35,
•klasa 1LBP – na lekcji 5 i 6 warsztaty w sali 35,
•klasa 1AG – na lekcji 7 i 8 warsztaty w sali 35,
•dyżur za p. A. Kaczmarek po lekcji 4 pełni p. D. Malcherek (budynek P),
•dyżur za p. A. Furmankiewicz po lekcji 6 pełni p. A. Jagła (budynek P),
•dyżur za p. A. Iżykowską po lekcji 1 pełni p. K. Banaszczak (budynek G),
•dyżur za p. A. Ratajczak po lekcji 3 pełni p. K. Brzeskwiniewicz (budynek G),
•dyżur za p. A. Ratajczak po lekcji 1 pełni p. A. Piotrowiak (budynek H: HJ+HS),
•dyżur za p. A. Ratajczak po lekcji 7 pełni p. J. Krenz (budynek H: HJ+HS).

 

Cofnij