Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 904

ŚRODA – 11.12.2019

zajęcia za p. I. Łapka
1. 5a – p. A. Kaczmarek (matematyka – cała klasa)

zajęcia za p. A. Iżykowską
1. zaj. z uczniami mundurowymi – zajęcia odwołane
2. 5b – p. G. Konopka-Dworniczak (matematyka)
6. 6a/6b zkk – do domu, uczniowie dojeżdżający zajęcia w świetlicy pod opieką p. M. Burzyńskiej
7. 6c/6d zkk – zajęcia odwołane
8. 4a zkk – zajęcia odwołane

zajęcia za p. R. Musioł
1. 4a – p. K. Synoracki (historia)
2. 8c – p. A. Bielerzewska (j. angielski)
3. 6c – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
4. 6d – p. A. Bielerzewska (j. angielski)
5. 6d – p. K. Synoracki (historia)
6. 4a – p. W. Kowalski (religia)

zajęcia za p. M. Ciesielską
2. 5z – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)

zajęcia za p. A. Ptak
2. 1a – p. K. Maciejak (zajęcia opiekuńcze)
4. 1a – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
5. 1a – p. A. Teodorczyk (zajęcia opiekuńcze)
6. 1a – p. M. Kędzia (edukacja wczesnoszkolna)

zajęcia za p. A. Pietrula
1. i 2. 6c/6d gr. chł. – p. J. Kasprzak (wych. fiz.)
3. i 4. 7b – p. J. Krenc (wych fiz. – cała klasa)

zajęcia za p. K. Zelek
4. 1LBP – p. R. Ryś (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. K. Zbaraż
od 700 do 1100 – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
7. 4a – p. K. Szymanowska (j. polski)

zajęcia za p. K. Brzeskwiniewicz
2. 8a – p. B. Teodorczyk (geografia)
3. 5b – p. R. Ratajczyk (matematyka)
5. 7b – p. K. Szymanowska (j. polski)


•klasy 6a, 6b, 7a i 8b – wycieczka szkolna pod opieką p. A. Pruchnik, p. A. Pietrula, p. W. Dróżniewicz, p. E. Duda i p. A. Kryś.
•klasa 2AZ – na lekcji 2 p. A. Ratajczak (wych. fiz. – cała klasa) .
•klasa 2BZ – na lekcji 2 p. B. Malcherek (historia) .
•klasa 2BZ – po lekcji 2 wycieczka szkolna pod opieką p. K. Zelka.
•dyżur za p. A. Ptak po lekcji 2 pełni p. E. Mikołajczak (budynek P).
•dyżur za p. K. Zbaraż po lekcji 6 pełni p. A. Lisek (budynek P).
•dyżur za p. A. Pruchnik po lekcji 5 pełni p. K. Synoracki (budynek G).
•dyżur za p. A. Pruchnik po lekcji 6 pełni p. M. Olszak (budynek G).

Cofnij