Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 907

WTOREK – 10.12.2019

zajęcia za ks. P. Przydrożny
1. 6d – p. R. Szkaradek (religia)
2. 6a – p. R. Szkaradek (religia)

zajęcia za p. I. Łapka
6. 1LAP – p. K. Szymanowska (j. polski)
7. 7b – p. M. Ciesielska (j. angielski – cała klasa)
8. 8b rew. – zajęcia odwołane

zajęcia za p. R. Musioł
1. 8c – przychodzi na 835
2. 8c – p. A. Teodorczyk (biologia z lekcji 7)
3. 4a – p. M. Czapiewska (zajęcia opiekuńcze z historii)
6. 1LAG – p. A. Barteczka (biologia)

zajęcia za p. A. Bielerzewska
5. 6a – p. M. Ciesielska (j. angielski – cała klasa)
6. 4a – do domu lub zajęcia w świetlicy
8. 8c zaj. rozw. uzdol. – do domu

zajęcia za p. K. Zbaraż
2. 6b – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
3. i 4. 6a – p. J. Krenz (wych fiz. – cała klasa)
3. i 4. 6b – p. K. Szymanowska (j. polski – w sali P16)
5. i 6. 8a/8b/8c – p. J. Krenz, p. A. Pietrula i p. T. Kapała (wych fiz. – całe klasy)

zajęcia za p. K. Brzeskwiniewicz
3. 5c – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
4. 7b – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
5. 6b – p. M. Dróżniewicz (zajęcia biblioteczne)
6. 7b – p. J. Kasprzak (informatyka – cała klasa)
7. 8b – do domu

zajęcia za p. B. Gubańską
8. 1LAP – p. A. Barteczka (biologia)

zajęcia za p. A. Iżykowską
1. 2AZ/2BZ WDŻR – zajęcia odwołane
5. 5d – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
6. 5a – do domu lub zajęcia w świetlicy
7. 7a – uczniowie oczekujący na zajęcia rozwijające uzdolnienia - zajęcia w świetlicy pod opieką p. M. Burzyńskiej

•kl. 3b – wycieczka szkolna pod opieką p. D. Kasprzak i p. B. Gubańskiej.
•klasa 8c – po lekcji 6 do domu
•dyżur za p. R. Musioł po lekcji 1 pełni p. A. Barteczka (budynek G).
•dyżur za p. A. Bielerzewską po lekcji 4 pełni p. U. Garbacz (budynek G).
•dyżur za p. D. Kasprzak po lekcji 3 pełni p. K. Szymanowska(budynek P).

•dyżur za p. K. Zbaraża po lekcji 3 i 4 pełni p. J. Kasprzak (budynek H).

Cofnij