Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 1225

PONIEDZIAŁEK – 09.12.2019

zajęcia za p. J. Hryniowska
5. 3LO r_hist – p. K. Synoracki (hist. i społ./r_hist. – cała klasa)

zajęcia za p. I. Łapka
2. 3AZ rew. – p. K. Huchrak (cała grupa)
3. 2LO – p. K. Szymanowska (j. polski)
4. i 5. 1LAP – p. K. Szymanowska (j. polski)
6. 5a – p. A. Lisek (zajęcia opiekuńcze)
7. 7b – p. M. Ciesielska (j. angielski - cała klasa)
8. 2LO r_j. pol. – p. K. Szymanowska (j. polski)
9. 2LO r_j. pol. – do domu

zajęcia za p. A. Bielerzewska
3. 8c – p. A. Piotrowiak (j. angielski)
4. 7a – p. I. Mikołajczak (j. polski)
5. 5d – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
6. 5a – p. A. Lisek (zajęcia opiekuńcze)
7. 8a – do domu, uczniowie oczekujący na zdw zajęcia w świetlicy

zajęcia za p. A. Walkowiak-Stefan
2. i 3. 1c – p. M. Burzyńska (edukacja wczesnoszkolna)
4. 1c – p. M. Burzyńska (wych fiz.)
5. 1c – p. A. Ptak (edukacja wczesnoszkolna)
6. 1c zaj. roz. uzdol. – do domu lub zajęcia w świetlicy

zajęcia za p. K. Zbaraż
2. 6b – p. Arkadiusz Kaczmarek (zajęcia w świetlicy)
3. i 4. 5d /5z – p. A. Pietrula, p. A. Ratajczak (wych fiz. – całe klasy)
3. 5c – p. Arkadiusz Kaczmarek (zajęcia w świetlicy)
4. 5c – p. M. Ciesielska (j. angielski)

zajęcia za p. K. Brzeskwiniewicz
1. 8c – przychodzi na 835
2. 8a – p. A. Kaczmarek (matematyka – za 3AZ rew.)
3. 1LBP – p. K. Zelek (informatyka – cała klasa)
5. 1LBG – p. K. Zelek (informatyka – cała klasa)

zajęcia za p. T. Kapała
4. 4a – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)
5. 4a – p. R. Ratajczyk (matematyka)
6. i 7. 1LAG/1LBG – p. A. Ratajczak i p. J. Kasprzak (wych fiz. – całe klasy)
9. 10. i 11. 3AZ/3BZ – p. A. Ratajczak i p. J. Kasprzak (wych fiz. – całe klasy)

zajęcia za p. R. Musioł
1. 1LAG – przychodzi na 835
2. 6d – p. W. Dróżniewicz (zajęcia biblioteczne)
3. 4a – p. M. Kędzia (plastyka)
4. 6c – p. G. Konopka-Dworniczak (j. polski)
5. 6c – p. W. Dróżniewicz (zajęcia biblioteczne)

zajęcia za p. A. Iżykowską
1. 3BZ rew. – p. K. Huchrak (rew. – łączenie grup)
2. 3AZ gr. WDŻR – zajęcia odwołane

•dyżur za p. K. Zbaraż po lekcji 1 pełni p. M. Burzyńska (budynek P),
•dyżur za p. A. Walkowiak-Stefan po lekcji 2 pełni p. M. Burzyńska (budynek P),
•dyżur za p. K. Zbaraż i p. K. Brzeskwiniewicza po lekcji 3 pełni p. A. Pietrula (łączenie HS+HJ)).
•dyżur za p. T. Kapała po lekcji 4 pełni p. A. Piotrowiak (łączenie HS+HJ),
•dyżur za p. T. Kapała po lekcji 5 pełni p. A. Ratajczak (budynek H),

•dyżur za p. A. Iżykowską po lekcji 1 pełni p. K. Synoracki(budynek G).

Cofnij