Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 363

Czwartek – 06.12.2018
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

Klasa 3e
1. lekcja – p. T. Kapała (wych. fiz. – cała klasa) - sala UZ
2. 3. i 4. lekcja – p. A. Iżykowska - sala UZ
Klasa 1LO
1. lekcja – p. A. Ratajczak (wych fiz. – cała klasa) - sala gimnastyczna
2. lekcja – p. K. Wolny (j. niemiecki – cała klasa) - sala 36
3. lekcja – p. I. Łapka (j. polski) - sala 5
4. lekcja – p. V. Nowak (matematyka) - sala 36
Klasa 2LO
1. i 2. lekcja – p. K. Synoracki (historia i społ.) - sala 4
3. lekcja – p. V. Nowak (matematyka) - sala 36
4. lekcja – p. J. Hryniowska/p. A. Barteczka (historia + zaj. opiekuńcze / biologia) - sala 5/4
Klasa 3LO
1. lekcja – p. K. Wolny (j. niemiecki – cała klasa) - sala 5
2. lekcja – p. A. Piotrowiak (j. angielski – cała klasa) - sala 5
3. lekcja – p. J. Hryniowska (historia – cała klasa) - sala 4
4. lekcja – p. A. Barteczka (biologia + zaj. opiekuńcze) - sala 4
Klasa 1AZ
1. lekcja – p. M. Czapiewska/p. A. Iżykowska (rewalidacje) - sala 30A/30B
1. lekcja – p. W. Kowalski (WDŻR) zajęcia odwołane
2. lekcja – p. M. Czapiewska (historia) - sala 30A
3. lekcja – p. K. Wolny / p. A. Piotrowiak (j. niemiecki / j. angielski) - sala 38/30B
4. lekcja – p. A. Ratajczak / p. T. Kapała (wych fiz.) - sala gimnastyczna
Klasa 1BZ
1. lekcja – p. W. Kowalski (WDŻR) - zajęcia odwołane
2. lekcja – zajęcia odwołane; uczniowie przychodzą na 930
3. lekcja – p. M. Czapiewska (historia) - sala 30A
4. lekcja – p. A. Ratajczak / p. T. Kapała (wych fiz.) - sala gimnastyczna

zajęcia za p. T. Pertka 
5. 1LO – p. K. Wolny ((j. niemiecki – dwie grupy)
6. 3LO – p. A. Piotrowiak ( j. angielski – dwie grupy)
7. i 8. 2LO – p. A. Piotrowiak ( j. angielski – dwie grupy rJA1 +r JA2)


•począwszy od lekcji piątej wszystkie lekcje zgodnie z planem,
•sale na drugim piętrze wyłączone z użytkowania do lekcji 4 włącznie – egzamin gimnazjalny.

Cofnij